मूल प्रवाह जालन्धरले गर्यो तिजी कार्यक्रम समिक्षा

जालन्धर । मूल प्रवाह अखिल भारत नेपाली एकता समाज सुदुर पश्चिमोत्तर क्षेत्रीय समितिद्धारा सञ्चालित नगर समिति जालन्धरको आयोजनामा वर्ष २०७९ को प्रगतिशील तिजी कार्यक्रम को समिक्षा कार्यक्रम सम्पन्न गरिएको छ ।

मूल प्रवाह अखिल भारत नेपाली एकता समाज केन्द्रीय सदस्य कुल बहादुर बगाले, केन्द्रीय वैकल्पिक सदस्य धन बहादुर गोर्खाली, केन्द्रीय परिषद सदस्य लक्ष्मण खड्का केन्द्रीय परिषद केन्द्रीय महिला विभाग शुष्मा खड्का, परिषद सदस्य जमुना गाहाको आतिथ्यता रहेको सो कार्यक्रममा अतिथीहरु समेत मीना बगाले, इन्दिरा कुंवर, रोशनी कुमारी, लक्ष्मी थापा, संतोषी थापा, माया परियार, राधा पौडेल, सरस्वती आचार्य, सुश्री कविता थापा, मधुकर भण्डारी, राजेश केसी, माधव खनाल, दिल बहादुर गाहा, राजेन्द्र थापा, चन्द्र बस्याल, राम बहादुर दर्लामी, ए अनुबुढा र मीना राई लगायतले मन्तव्य राख्नु भएको थियो ।

कार्यक्रम केन्द्रीय सल्लाहकार एवं नगर अध्यक्ष जितमान थापाको अध्यक्षतामा र तिल बहादुर थापाको संचालनमा सम्पन्न भएको थियो भने स्वागत मन्तव्य लक्ष्मण केसीले दिनुभएको थियो।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार