पाण्डेचरीको मुदलियारपेठ अन्तर्गत ‘ए’ टोल समितिको पाचौं भेला सम्पन्न

पाण्डेचरी । मूल प्रवाह अखिल भारत नेपाली एकता समाज पाण्डेचेरी नगर समिति अन्तर्गत मुदलियारपेट एरियाद्वारा संचालित ‘ए’ टोल समितिको पाचौं भेला भब्यरुपमा सम्पन्न भएको छ ।

भेलामा केन्द्रीय प्रतिनिधि चन्द्रकान्त शर्माको प्रमुख आतित्थ्यता रहेको थियो । त्यस्तै नगर अध्यक्ष डिल्लि प्रसाद शर्मा, उपाध्यक्ष गंगाराम शर्मा, सदस्य बिष्णु शर्मा, रबि पौडेल, मध्य दक्षिण टाउन एरिया सदस्य सबिता विक लगायतले अतिथि आसन ग्रहण गरे पश्चात ज्ञात अज्ञात शहिदहरुप्रति एक मिनेट मौनधारण पछि शब्दद्वारा सुर्य गायकले स्वागत मन्तव्य दिनुभएको थियो ।

चन्द्रकान्त शर्मा, डिल्लिप्रसाद शर्मा, बिष्णु शर्मा, गंगाराम शर्मा, रबि पौडेल, सबिता विक, संझना गायक, रेखा गायक लगायतले भेला सफलताको शुभकामना दिनुभएको थियो ।

भेलाले बि. सुर्य गायकको अध्यक्षतामा ११ सदस्यीय टोल समिति चयन गरेको छ । जसमा ः उपाध्यक्ष– राजु गायक, सचिव– बिनोद गायक, सहसचिव– प्रिया गायक, कोषाध्यक्ष– मिलन गायक, सदस्यहरुमाः तुलसी गायक, सदिस गायक, सरस्वती गायक, भिमबहादुर गायक, दिनेश गायक र एक स्थान रिक्त रहेको छ ।

कार्यक्रमको सञ्चालन बिनोद गायकले र अध्यक्षता सरस्वती गायकले गर्नु भएको थियो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार