हैदरावादको हापिस्पेटमा मूल प्रवाहको टोल समिति निर्माण

हैदरावाद उत्तर । मूल प्रवाह अखिल भारत नेपाली एकता समाज, मध्य दक्षिण क्षेत्रीय समिति अन्तर्गत पर्ने उत्तर हैदराबाद नगर समितिद्वारा सञ्चालित हैदरनगर एरिया समिति भित्र टोल समितिका भेला, गठन, पुनर्गठन भएका छन् ।

नगर समितिका सदस्य तथा एरिया समितिका अध्यक्ष भरत परियारको विशेष उपस्तिथि तथा लाल बहादुर विकको सक्रियतामा हापिस पेट टोल समितिको भेला २३ जनवरी २०२२ का दिन सम्पन्न भएको छ । बालिदेवी विकको अध्यक्षता, पुनम विकको सञ्चालन, अतिथिहरुको आसन ग्रहण, वीर शहिदहरुप्रती एक मिनेट मौनधारण पश्चात् लाल बहादुर विकले स्वागत गर्नु भएको थियो ।

उक्त भेलामा शुभकामना मन्तब्य एरिया अध्यक्ष भरत परियार, लक्ष्मी कलावती, लक्ष्मी केसी, अम्बिका अधिकारीले भेला सफलताको शुभकामना दिनुभएको थियो । भेलाले बिजयसिंह विकको अध्यक्षतामा ९ पुणर् २ बैकल्पिक र २ सल्लाहकार गरि १३ सदस्यीय हापिस्पेट टोल समिति निर्माण गरेको छ ।

जसमाः उपाध्यक्ष- लक्ष्मी कलावती, सचिव- रबिन्द्र विक, सहसचिव- सुनिल विक, कोषाध्यक्ष- पुनम विक, सदस्यहरुमाः आर ताम्राकार, महेश ताम्राकार, अभिषेक विक, दुर्गा देवि विक, बैकल्पिक सदस्य हिरादेबी विक बालिदेबी विक रहनुभएको छ । त्यस्तै सल्लाहकारमा कल्पना कोली र एक स्थान रिक्त राखिएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार