खुला बलिवल प्रतियोगीता कार्यक्रम सम्पन्न

  • धर्म पहरी

बंगलौर दक्षिण, १७ मार्च । मूल प्रवाह अखिल भारत नेपाली एकता समाज बेंगलोर दक्षिण नगर समितिको आयोजनामा खुला बालिवल प्रतियोगिता कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ।

नगर समितिका सदस्य बलराम बिकको अध्यक्षता र नगर समितिका उपाध्यक्ष परमानन्द खडायतको सञ्चालनमा अगाडि बढेको उक्त कार्यक्रममा मूल प्रवाह केन्द्रीय समितिका सदस्य नरेश कुमार बिक, दक्षिण भारत क्षेत्रीय समितिका उपाध्यक्ष दसरथ विक, सदस्य मान बहादुर बिक, सल्लाहकार सदस्य तथा उत्तर नगर समितिका उपाध्यक्ष ओम बहादुर दाहाल, उत्तर नगर समितिका सचिव धर्म पहरी, तिलक केसी आदिको आतित्थ्यता पछि उपस्थित सम्पूणर्लाई नगर समिति कोषाध्यक्ष रमेशराम बिकले मन्तब्यद्धारा स्वागत गर्नुभएको थियो ।

मूल प्रवाह केन्द्रीय समिति सदस्य नरेश कुमार बिकले प्रतियोगीताको उद्घाटन गर्दै खेल मैदानमा उपस्थित सम्पूणर् खेलाडीहरुलाई खेलको मोहत्व र मूल प्रवाहको भुमिका बारेमा प्रष्ट्याउनु भएको थियो । त्यस्तै अन्य अतिथिहरुले पनि शुभकामना मन्तब्य ब्यक्त गर्नुभएको थियो ।

प्रतियोगीतामा १३ टीमहरु बीच प्रतिसप्रधा भएको थियो । जसमा : डिडीएल टीम प्रथम, चिरा सैनी द्वितिय र बझाङ डोल्लारी टीमले तृतीय स्थान हासिल गरेको थियो । प्रमुख अतिथिद्धारा विजय टीमहरुलाई पुरस्कार र प्रमाण-पत्र प्रदान गरिएको थियो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार