दुर्गाबहादुर जिसीको दाहसंस्कार गरियो

निलगिरी । बागलुङ जिल्ला काठेखोला गापा ५ चनौटा निबासी खड्का बहादुर जिसीका छोरा दुर्गा बाहादुर जिसी २७ मई २०२४ का दिन बिहान निधन भएको छ । उहाँ ३० बर्षसम्म तामिल नाडु राज्यको निलगिरी अन्तर्गत उटि डेन्मेरिमा फारस्ट डिपार्टमेन्टमा काम गर्दै आउनु भएको थियो ।

एकमहिना अगाडि जान्टिस बिमारी भइ कोइम्बातुर एक हस्पिटलमा उपचार गर्दैगर्दा उहाँको मृत्यु भएको मुल प्रवाह दक्षिण भारत क्षेत्रिय समितिका सदस्य बिरे थापालाई जानकारी प्राप्त भएको थियो ।

मृतकका परिबारजनले लासलाई उटि ल्याएको थाहा भएपछि बिरे थापा, नगर समितिका कोषाध्यक्ष मधु खनाल गइ मृतकका परिबारजनलाई भेट गरि सान्त्वना दिनुभएको थियो ।

२८ मई २०२४ का दिन क्षेत्रीय सदस्य बिरे थापा, प्रतिनिधि जगत बाहादुर हमाल, नगर उपाध्यक्ष लोकेन्द्र बिक, सदस्य भिम परियार, तिलक नेपाली र मृतकका छोरा, इस्टमित्रहरु सहितको उपस्थितिमा मन्जनाकोरै घाटमा दाहसंस्कार गरिएको थियो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार