अलपत्र परेका मिन बहादुरलाई मूल प्रवाहको सहयोग

रोहतक, १३ जनवरी । गोरखा जिल्ला घैरुगं १ जयामिसरा निवासी बुबा डम्मर बहादुर थापा, आमा दिलमाया थापाको छोरा वर्ष ३२ का मिन बहादुर थापालाई मूल प्रवाह रोहतकको पहलमा स्वदेश पठाइएको छ । उनलाई नगर समिति रोहतकका कार्यकर्ताहरुको सहयोगमा स्वदेश पठाइएको हो ।

गुजरातबाट स्वदेश नेपाल यात्रा गर्ने क्रममा स्टेशनबाट सामान र मोबाइल चोरी भएपछि एकजना हरियाणाको मानिससँग रोहतकसम्म पुगी सडक गल्लीहरूमा भौतारिरहेका मिन बहादुर रोहतक नगर समितिका साथीको सम्पर्कमा आएका थिए । आफुलाई नेपालसम्म पुर्याउन सहयोग मागेपछि नगर समितिका साथीहरुको पहल र सहयोगमा खाना बस्ने व्यवस्था गरिएको थियो ।

१३ जनवरी २०२२ का दिन नेपाल जाने साथीहरुसँग चन्द्रौटा कपिलवस्तुसम्म पुराइए, नेपाल भित्र सुरक्षित घरसम्म पुर्याउन अपिल गर्दै इलाका प्रहरी कार्यालय कृष्णा नगरलाई निवेदन सहित राजमो कार्यालय कपिलवस्तुलाई हस्तान्तरण गरिएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार