वापी पुर्वमा महिला दिवस मनाइयो

निखिल रावत

वापी पुर्व । मूल प्रवाह अखिल भारत नेपाली एकता समाज वापी पुर्व महिला नगर बिभागको आयोजना अन्तर्राष्ट्रिय श्रमिक महिला दिवस मनाइएको छ ।

शोभा धामीको अध्यक्षता तथा श्रीजना थापाको सञ्चालन र शुशिला भण्डारीको स्वागत मन्तव्यबाट अगाडि बढेको थियो । उक्त कार्यक्रममा मूल प्रवाहका केन्द्रीय सदस्य श्रीधर शर्माको प्रमुख आतित्थ्यता रहेको थियो । त्यस्तै पश्चिम भारत महिला बिभाग कि संयोजक बिष्नु माया शर्मा, पश्चिम भारत क्षेत्रीय सदस्य गन बहादुर राना, वापी पुर्व नगर समितिक अध्यक्ष भुवन सिंह धामीले पनि अतिथि आसनग्रहण गर्नुभएको थियो ।

कार्यक्रममा श्रीधर शर्मा र बिष्नु माया शर्माले मन्तव्य दिनुभएको थियो । वक्तहरुले बाध्यता र परिस्थितिले प्रवासीनु परेका लाखौं महिलाहरु संगठित भई महिला आन्दोलनमा आफ्नो योगदान दिनुपर्नेमा जोड दिनुभएको थियो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार