रामेछाप दोहा सम्पर्क समाजमा तामाङ्गको निरन्तरता

उद्धव मगर
दोहा कतार । प्रवासी रामेछापको आवाज सव्य समाज निमार्णको प्रयास भन्ने मूल नाराका साथ २०२० फरवरी २१ का दिन रामेछाप दोहा सम्पर्क समाजले पाँचौं अधिवेशन समाजको नयाँ नामांकरण  (रामेछाप सेवा समाज कतार २०२०) शंसोधन गर्दै अधिवेशन सु–सम्पन्न गरेको छ ।

यस कार्यक्रमका सभाध्यक्ष समाजको अध्यक्ष ललित कुमार तामाङ्गको रहेको थियो भने प्रमुख अतिथी प्रदेश नं. ३ समन्वय समितिका अध्यक्ष समीर खत्री, विशेष अतिथी गैर आवासीय नेपाली संघका प्रथम उपाध्यक्ष उत्तम गुरुङ्ग अतिथी कतार नेपाली एकात समाजका सचीव विष्णु थापा, महिला समाजका का.बा अध्यक्ष अमिना खान, बाग्लुङ्ग सेवा समाज अध्यक्ष सन्तोष पौडेल, नुवाकोट सेवा समाज का.बा अध्यक्ष रामहरी अधिकारी, सिन्धुली सेवा समाजका अध्यक्ष नरेश सिंजाली मगर, मगर संघ कतारका अध्यक्ष विजय कुमार मगर, नेपाल प्रवासी तामाङ्ग समाज कतारका द्धितीय उपाध्यक्ष कमारी बम्जोन तामाङ्ग, मेन्दोमाया समाज कतारका का.बा अध्यक्ष गौतम तामाङ्ग, मुगलानी खबर डटकमका सन्तोष के.सी, नुवाकोट टाईमसका, मनी लामा, तामसालिङ्ग टिभीका प्रदीप तामाङ्ग, उपस्थिती रहेको थियो ।

समाजका महासचिव नर बहादुर तामाङ्गको सञ्चालनमा रहेको पहिलो शेसनको कार्यक्रम विधिवदरुपमा उदघाटन समारोहका प्रमुख अतिथी समीर खत्रीले व्यानर तथा द्धिप प्रज्वलन गर्दै औपचारीकता दिएका थिए ।

नेपालको राष्ट्रिय गान प्रस्तुती र ज्ञात अज्ञात शहीदहरु प्रती १ मिनेट मौनधारण गर्दै अगाडी बढेको कार्यक्रमलाई हलमा उपस्थित सम्पूस्र्णलाई यसै समाजका सदस्य एवं विधान शंसोधन समितिका आशीस मोक्तानले स्वागत गरेका थिए ।

समाजप्रती निकै चासो राख्दै आएका दोहा पुलस स्कोपका प्रबन्धक आशीस तिवारी, समाजसेवी सुर्य भण्डारी, सगरमाथा मो.मो सेन्टरका प्रबन्धक राजविक्रम श्रेष्ठ र बुद्धिराज तामाङ्गलाई रामेछाप दोहा सम्पर्क समाजले स–सम्मान कदरपत्र समीर खत्रीको बाहुल्यबाट प्रदान गरीएको थियो ।

समाजका प्रथम उपाध्यक्ष उद्धव मगरबाट जिल्लाको विशेषता र रामेछाप दोहा सम्पर्कमा लाग्नु पर्ने आवश्यकाता मन्तव्य राखेका थिए । संस्थाको कार्यप्रगती प्रतिवेदन सचिव निर्मल नेवा खडगीले, आर्थिक प्रगती प्रतीवेदन कोषाध्यक्ष निर बहादुर मगरले प्रस्तुत गरेका थिए ।

अधिवेशनले २ सदस्यको पदपुर्ती गर्नेगरी १५ सदस्यीय पूर्ण समिति गठन भएको छ जसमा ः– अध्यक्ष– ललित कुमार तामाङ्ग, प्रथम उपाध्यक्ष– निर बहादुर मगर, द्धितीय उपाध्यक्ष– रविचन्द्र कार्की, महासचिव– नर बहादर तामाङ्ग, सचिव–निर्मल नेवा खडगी, कोषाध्यक्ष–आशीस मोक्तान घिसिङ्ग, सह–कोषाध्यक्ष– शुभराज सुनुवार, सदस्य– विन्दा खत्री पौडयाल, रेणुका लामा, विनिता घिसिङ्ग, अञ्जु मोक्तान, अशोक बल तामाङ्ग, अजय लामा तामाङ्ग रहेका छन् ।

नव निर्वाचित नयाँ समितिलाई संस्थाका पुरानो र अनुभवी ६३ वर्षीय आङ्गे तामाङ्ग र द्धितीय उपाध्यक्ष सामुयल सुनुवारले शुभकामना दिएका थिए ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार