पाण्डेचरीमा संगठन अभियान

पाण्डिचेरी, ७ मार्च । मूल प्रवाह अखिल भारत नेपाली एकता समाज नगर समिति पाण्डीचेरी द्धारा संचालित उत्तर टाउन एरिया समिति अन्तर्गत पर्ने, फूड् मुवारक होटलमा कार्यरत नेपाली युवाहरु विच संगठन र मूल प्रवाह अखिल भारत नेपाली एकता समाज बारे व्यापक छलफल पछि नगर समितिका अध्यक्ष जनकराज पौडेल, सदस्य चन्द्रकान्त शर्मा र डिल्लीप्रसाद शर्मा सहितको उपस्थितिमा सम्बन्धित कार्यरत युवाहरुलाई संगठनको सदस्यता प्रदान गर्नु भयो । दिनेश कुमार राई अध्यक्ष रहेको तेह्र जनाको उत्तर टाउन अन्तर्गत ECR ROAD, टोल समिति निर्माण भयो ।

जसमा; उपाअध्यक्ष– ईन्द्र मगर, सचिव– सुदिप सिंह, सहसचिव– दाबा लामा, कोषाध्यक्ष– प्रदिप थापा, सदस्यहरुमा ; किशोर राई, रामकुमार राई, दिलिप राई, टेक बहादुर मगर, अभिमान तामाङ्, धन बहादुर मगर, शालिकराम शर्मा, एक स्थान रिक्त, सहित संगठन निर्माण भयो । स्मरण रहोस् । संगठन निर्माण गर्न दिनेश कुमार राई र प्रदिप थापाले विशेष पहल गर्नु भएको थियो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार